Naujas plovyklos darbo laikas

Kasmetinis Kogel XL sertifikatų pratęsimas

Ratų suvedimas tik 150 Lt/ 43.44 EUR + PVM

Kasmetinis XL sertifikatų pratęsimas

„Senukų“ transporto padalinys tapo licencijuota KRONE puspriekabių patikros atstovybe Kauno mieste

Š. m. spalio pabaigoje UAB „Senukai“  tapo įgaliotąja atstove teikti specialiuosius kokybės sertifikatus KRONE puspriekabėms. Bendrovė  bus vienintelė Kauno mieste, turinti teisę suteikti ar pratęsti kasmetinius XL kodo sertifikatus.

 

Siekiant saugiai ir patikimai gabenti krovinius įvairių tipų puspriekabėmis bei  užtikrinti ilgalaikį naujų transporto priemonių eismo ir eksploatavimo saugumą, kasmet privaloma atlikti puspriekabių kėbulų patikrą.

 

Standartinis kėbulas pagal minimalaus L kodo reikalavimus, priklausomai nuo krovinio svorio ir trinties važiuojant, turi būti papildomai sutvirtintas reikiamomis krovinio tvirtinimo priemonėmis. Tuo tarpu pagal minimalaus XL kodo reikalavimus leidžiama turėti pastiprintą kėbulą.

 

XL kodo sertifikatai pagal DIN EN 12642 reglamentą  išduodami tik tvarkingoms ir saugaus krovinio tvirtinimo standartų reikalavimus atitinkančioms puspriekabėms.

 

Primename, kad bendrovė spalį įsigijo 9 naujus vilkikus „Mercedes-Benz“ su KRONE puspriekabėmis.

 

Vilkikų vairuotojai taip pat jau spėjo sudalyvauti „Mercedes-Benz“  atstovybės Lietuvoje organizuotuose ekonomiško vairavimo mokymuose pagal MB ECO programą.

„Senukų“ krovininio transporto parkas pasipildė devyniais naujais vilkikais

Dalijamės karštomis žiniomis – „Senukų“ transporto parkas pasipildė devyniais naujais vilkikais. Praėjusią savaitę pirmąjį krovinį į prekybos centrus pristatę naujutėlaičiai Mercedes-Benz atsiėjo daugiau kaip 3 mln. litų. Kitąmet mūsų įmonė planuoja įsigyti dar 20 naujų vilkikų.
„Plečiame prekybos tinklą, prekių asortimentas parduotuvėse šiuo metu jau perkopė 150 tūkst., tad dedame dideles pastangas, kad ne tik didžiųjų miestų, bet ir mažesniuose regionuose esančios mūsų parduotuvės ir tuo pačiu pirkėjai prekes gautų laiku ir saugiai. Tai ypač svarbu aktyvios sezoninės prekybos metu, kuomet visi skuba įsigyti reikiamų prekių“, – teigia UAB „Senukų prekybos centras“ generalinis direktorius Nerijus Pačėsa.
Naujieji vilkikai pasižymės ne tik mažesne tarša aplinkai, bet ir bus patogesni vairuotojams: naudojama automatinė pavarų dėžė, žemesnės kabinos, jose esanti papildoma įranga darbuotojams palengvins ilgas valandas kelyje. 

NAUJA PASLAUGA - RATŲ SUVEDIMAS

ALIUMINIO SUVIRINIMO PASLAUGA

NAUJA PASLAUGA – RATŲ SUVEDIMAS

Mūsų servisas pradėjo teikti paslaugas su nauja, modernia ratų tikrinimo skaitmenine sistema „TruckCam“. Su nauja įranga, mūsų specialistai gali atlikti sunkvežimių, autobusų, mikroautobusų, puspriekabių, priekabų, specialaus transporto ratų suvedimą ir ašių lygiagretumo patikrinimą. Tikrinamų ašių kiekis neribojamas. Nauja skaitmeninė sistema leidžia žymiai tiksliau ir greičiau atlikti ratų suvedimo patikros darbus.

VISĄ VASARĄ TACHOGRAFŲ PATIKRA TIK 140LT + PVM

ALIUMINIO SUVIRINIMAS - 1.50LT/M + pvm

Visos teisės saugomos 2014^